Na Internetu klick

deidara obrazky 1

19. října 2011 v 21:57 | trisha22 |  GALERIIE

Deidara obrazky 1Deidara původně pochází ze Skryté Kamenné vesnice, ale opustil ji, protože příliš používal svoje "umění" a ostatní lidé ve vesnici se mu vysmívali. Deidara se tedy stal nájemným teroristou a k výbuchům používal svá umělecká díla. Když Orochimaru opustil Akatsuki, tak Deidara byl vyhledán Itachim, Kisamem a Sasorim, kteří dostali rozkaz od Peina, aby Deidaru rekrutovali do Akatsuki. Deidara poprvé odmítl. Rychle se dostal do krátkého boje s Itachim, Deidara málem vybuchl sám sebe, protože byl obětí Itachiho Genjutsu. Deidara tedy vstoupil do Akatsuki, ale porážka od Itachiho ranila jeho ego. Celou dobu, kdy byl v Akatsuki, tak Itachiho nesnášel, ale byl dost inteligentní, aby věděl, že Itachi je silnější.

Osobnost

Deidara byl velmi horlivý muž. Byl něco jako sadistický žhář a měl rád souboje a často vybuchoval své soupeře brutálním způsobem. Deidarovým nejvýraznějším rysem byla jeho láska k umění, které respektoval, ale největší uměním pro něj byly jeho vybuchující výtvory. Měl také zvyk končit věty "hmm", což se dalo přeložit jako "ano" nebo "jo".
Deidarovo výbušné Ninjutsu bylo pro něj opravdu uměním a to každá výbušnina, kterou vyrobil. Jedna z Deidarových frází, "Umění je výbuch!", byla původně fráze slavného abstraktního umělce, který se jmenoval Okamoto Tarou (několik Deidarových výbušnin připomínalo Okamotovu práci). Deidara byl velmi hrdý na své umění a nechtěl připustit, že jeho umění může být poraženo a to často vedlo v boji k tomu, že Deidara se naštval.
Deidara oslovoval svého partnera mistře Sasori (サソリの旦那, Sasori no Danna), protože k němu měl úctu jako ke kolegovi umělci. Připustil také, že Sasori je silný a měl k němu respekt. Navzdory tomu, Deidara měl neshody se svým partnerem a často se hádali, co je skutečné umění. Deidara tvrdil, že umění trvá krátce a rychle zanikne, Sasori zase, že umění by mělo trvat dlouho a být i v budoucnosti. To odraží jejich povahy, Deidara tvořil vybuchující výtvory, které ihned expolodovali, zatímco Sasori tvořil dlouho trvající lidské loutky.
Deidarovo partnerství s jeho druhým partnerem Tobim bylo však jiné, než u Sasoriho. Tobi měl respekt k Deidarovi a občas ho nazýval senpai (starší a zkušenější člověk). Tobi byl bezstarostný a praštěný, zatímco Deidara věřil, že členové Akatsuki by měli být vážní a klidní. Tobi často i neúmyslně Deidaru naštval, který Tobiho napadl nebo seřval. V bitvě však spolu skvěle spolupracovali. Také se zdálo, že Deidara má menší respekt k Tobimu, když se mu omluvil, protože se odpálil a myslel si, že Tobi zemře také.

Překlad a význam jména

Deidarovo jméno je potenciálně založeno na japonském mýtusu. Dei znamená "bahno".
Kromě svého jílu, Deidara byl velmi inteligentní a často používal různé triky, aby výbušninami dostal svého soupeře. Jako specialista na boj z dálky, byl slabší v boji zblízka, ale dost zkušený, aby bojoval s Týmem Gai pouze s kunaiem v ústech. Také na svém levém oku nosil dalekohled a také trénoval své levé oko, aby se ubránil Genjutsu. Deidarovy schopnosti byly uznány vůdcem Akatsuki Peinem, který přiznal, že Deidara byl jedinečný a že jeho ztráta je velká rána pro Akatsuki.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama