Na Internetu klick

hidan obrazky 1

19. října 2011 v 21:47 | trisha22 |  GALERIIE

Hidan obrazky 1

je člen akatsuki a partner kakuzu a je druhý nejnovější člen Akatsuki. Hidan u sebe nosí svou tří-čepelovou kosu, kterou často používá v boji. Na prstenu Akatsuki nosí znak 三 (San, Tři) a nosí ho na levém ukazováčku. Také nosí na krku symbol Jashinu a používá ho k modlení.
Hidan pochází z vesnice Skryté v Horkých pramenech. Vesnice Horkých pramenů byla poklidná vesnice, která byla pro Hidana s jeho násilnou povahou nepříjemná. Ve vesnici se obratil proti svým společníkům a našel nový smysl života v Jashinu (ジャシン, Bůh zla), krvavém a rituálním kultu, který na něm provedl své Kinjutsu (zakázanou techniku). Toto Kinjutsu umožnilo Hidanovi přežít jakékoliv zranění, výměnou za zabíjení druhých a provádění rituálu po jeho vítězství.

Osobnost

Hidan je jedna z nejsprostějších postav příběhu a často se vzteká a na něco si stěžuje. Velmi málo mluví slušně a když ano, tak v podobě sarkasmu. Byl také jediným členem Akatsuki, který nerespektoval Peina. Jediná osoba, kterou snad neurážel byl jeho bůh Jashin. Také otevřeně urážel Kakuzu, který měl podle Hidana zvyk rouhat se, protože Kakuzu měl rád peníze. Kakuzu zase zesměšňoval Hidana kvůli jeho náboženství, ale v bitvě spolu oba skvěle spolupracovali.
Hidan neměl absolutně žádné morální omezení, které se týkalo zabíjení. Často způsoboval rád svým protivníkům velkou bolest a pokud to šlo, tak získal jejich krev a bolest zažíval s nimi, což ho přivádělo do stavu šílenství a radosti zároveň. Také se ukázal jako sadista a to zejména během svého obřadu. V boji také často hlasitě ječel a vášnivě se smál.
Nicméně, jeho nesmrtelnost ho dělala velmi arogantním a často se zabýval tím, jak získat rychle soupeřovu krev, než aby vymyslel nějákou strategii. Zdálo se však, že začal panikařit, když Shikamaru ovládal jeho tělo svým stínem. Také neměl rád, když mu Kakuzu pomáhal v bitvě. Kakuzu mu to zase oplatil tím, že když byl Hidan v koncích, tak ho nechal schválně "zemřít", což měl být trest za jeho aroganci.

Překlad a význam jména

Hidan znamená "létat, skákat, rozházet", ale také to znamená "falešný hráč Shougi" a dan znamená stupeň, kroky nebo schodiště".

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama