Na Internetu klick

kazuku obrazky 1

19. října 2011 v 22:13 | trisha22 |  GALERIIE
kazuku obrazky 1
kakuzu
je člen Akatsuki a partner Hidana. Kakuzu je velmi zaměřen na peníze. Získává peníze tím, že se občas stane lovcem odměn a za odměnu si peníze vybere. Jeho chytání odměn však štve Hidana, který myslí, že takováhle věc je zbytečnost a na obtíž. Jeho tělo je tvořeno z podivných černých vláken. Na prstenu Akatsuki nosí znak 北 (Hoku, Sever).

Osobnost

Kakuzu byl chamtivý, lakomý a snažil se většinou získat nějáký zisk. Věřil, že peníze jsou jedinou spolehlivou věci na světě a je mu jedno jestli půjde do pekla, protože jednou řekl: "I peklo potřebuje peníze. To bude dobrý". Také na sebe odkazuje jako na pokladníka v Akatsuki. Někdy příjme jako vedlejší úkol zachycení nějáké odměny a vymění ji za peníze. To také vyvolává spory s Hidanem, který si myslí, že Kakuzu se rouhá.
Ze všech členů Akatsuki, Hidan a Kakuzu spolu příliš nevycházejí. Hidanovi se nelíbí to, že Kakuzu je chamtivý a dělá rouhavé věci, jako je napadení Chrámu Ohně a vyzvednutí odměny za mnichovu hlavu. Kakuzu zase naopak nesnáší Hidanovo náboženství, přičemž je přesvědčen, že rituály, které Hidan provádí jsou ztrátou času. Také nemá rád Hidanův zdlouhavý styl boje.
Jediný důvod toho, že Kakuzu a Hidan jsou spolu je ten, že Hidan je nesmrtelný. Vzhledem ke své násilnické povaze, Kakuzu často zabíjí všechny, kteří jsou nablízku, když je rozčílený. Kakuzu se také nemusí starat o Hidana v boji, aby ho nezranil, protože klidně zaútočí i když je Hidan v cestě.
Kakuzu je v boji více opatrný než Hidan a není tak arogantní jako on. Také často varuje Hidana, aby byl opatrný a na pozoru, což Hidan nedodržuje. Kakuzu je také skvělý analytik, což je způsobeno jeho věkem, protože už zažil spousty bojů. Kakuzu také poslouchá rozkazy okamžitě,Pein Kakuzu a Hidana odvolal, zatímco Kakuzu uposlechl a Hidan protestoval. Když se však rozčílí, tak je k nezastavení, což je vidět, když se pokusí zabít Naruta navzdory tomu, že Akatsuki potřebuje všechny Ocasé démony živé.

Schopnosti

Všechny Kakuzovy schopnosti se točí kolem jeho unikátní tělní struktury, která se skládá ze stovek černých vláken v celém jeho těle a nazývá se Jiongu. Může tak své tělo rozdělit. Tato vlákna mohou být také použita na přišití končetin, což je vidět, když přišije Deidarovu ruku a také Hidanovu hlavu.
Kakuzu má také skvělé Taijutsu, což je vidět když snadno zastaví Choujiho útok jednou rukou, zmlátí Choujiho a pak ho drží v jedné ruce a v druhé ruce zase Ino. Také v Taijutsu dokázal udržet krok s Kakashim, který je v Taijutsu velice skvělý.
Nejvíce významnou schopností je jeho nesmrtelnost. Kakuzu si bere srdce svých protivníků a prodlužuje si tím život. Srdce ukládá do zvířecích masek, které má připevněné na zádech. Kakuzu tedy musí být zabit celkem pětkrát, aby skutečně zemřel. Tyto srdce mu rovněž umožňují, aby ovládal Elementy Chakry. Masky může také ze svého těla uvolnit a ty se pak samostatně pohybují a útočí.

Překlad a význam jména

Kakuzu znamená "úhel, lovit", ale také je to střelec v Shougi a zu znamená "metropole nebo hlavní město".

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama